Máme za sebou úspěšný, čtvrtý ročník soutěže Hledá se talent!

Máme za sebou úspěšný, čtvrtý ročník soutěže Hledá se talent!

13. září se konal již 4. ročník soutěže Hledá se talent. Akce se konala v pardubickém divadle 29 od 9:00. Letošní ročník byl ze všech čtyřech nejnáročnější zejména kvůli pandemii a nejistotě, kterou jsme jako pořadatel měli, protože se pravidla měnila ze dne na den a bylo to opravdu organizačně hodně složité. Každopádně akce se bohudík konala podle plánu a vydařila se opravdu skvěle!

K vidění byly desítky vystoupení dětí z dětských domovů jako například gymnastické, taneční, pěvecké, parkourové nebo divadelní.

„Jde vidět, že tenhle projekt jde správným směrem, protože rok od roku se úroveň posouvá čím dál tím víc nahoru.“

Nikol Nejedlá (mistryně Evropy ve street dance a členka poroty soutěže Hledá se talent)

Letos byla součástí opět porota, která hodnotila všechny účinkující a jejich vystoupení. Šéfkou poroty tento rok je Miss Czechslovakia 2019 Klára Vavrušková, která je zároveň patronkou celého projektu soutěže Hledá se talent. S ní do poroty také usedly napříkald herečka Simona Lewandowska nebo mistryně Evropy a ČR ve street dance Nikol Nejedlá.

Divadlo bylo plné dětí z dětských domovů, které se sjely z různých koutů naší republiky. Nechyběli děti z dětského domova v Holicích, Lanškrouně, Horní Čermné, Prostějova, Plumlova nebo Letohradu či Žichlínku.

Vítězem letošního ročníku se historicky poprvé staly dva dětské domovy. Se stejným počtem bodů od poroty skončil dětský domov Plumlov, který reprezentovala Klárka Miková a dětský domov z Horní Čermné za divadelně hudební představení. Na druhém místě skončil dětský domov z Holic za parkourové vystoupení a třetí místo obsadil dětský domov Prostějov za taneční vystoupení.

Děkujeme všem našim partnerům, sponzorům a těm, kteří tento projekt jakkoliv podpořili!

odkaz na reportáž :

https://vzpravy.cz/zpravy/pardubicko/pardubice/2719/detske-domovy-znaji-svuj-talent

odkaz na zprávy z dětských domovů :

https://www.ddholice.cz/news/hleda-se-talent-2020/

https://www.ddplumlov.org/klarka-vitezkou-c5626

odkaz na výstupy v médiích :

https://nadacelr.cz/aktuality/hleda-se-talent_1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *